Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

Ile to kosztuje?

Śmiało możemy powiedzieć, że nie jesteśmy najtańszą firmą na rynku produkcji filmowej i telewizyjnej. Nasze budżety nie biorą się jednak nigdy z powietrza i zawsze są adekwatne do jakości świadczonych przez nas usług. Staramy się sprostać niełatwemu zadaniu, jakim jest osiągnięcie najwyższego współczynnika cena/jakość. Dlatego nasi Klienci zawsze wiedzą za co płacą, a w zamian otrzymują najlepszy produkt skrojony na miarę własnych potrzeb i możliwości budżetowych.

Mimo, iż nie utrzymujemy stałej struktury zatrudnienia (z wyjątkiem pionu producenckiego), pracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy gwarantują nam jak i naszym Klientom doskonałe wywiązywanie się ze wszelkich zobowiązań. Ludzie, którzy poprzez swoją działalność współtworzą Kamereon Media, są zawsze należycie wynagradzani, a swoje wynagrodzenia otrzymują w terminie.

Oprócz ekipy filmowej, główny obszar ciągłych inwestycji stanowi nasza baza sprzętowa. Podobnie jak komputery, sprzęt filmowy bardzo szybko się starzeje, tracąc tym samym wartość i przydatność w coraz bardziej złożonych projektach. Dlatego też staramy się na bieżąco unowocześniać posiadane urządzenia lub inwestować w nowe.

Przede wszystkim z tych dwóch względów nie jesteśmy w stanie zaoferować dumpingowych cen produkcji. Jednak dzięki takiej polityce firmy udaje nam się nieprzerwanie pracować z pasją, wciąż doskonaląc warsztat. To z kolei czyni pracę z nami przyjemną i przewidywalną oraz pozwala na uzyskanie świetnego efektu końcowego.

Niespodzianką niech będzie jednak fakt, że za okres prac przygotowawczych przeważnie nie pobieramy żadnych opłat. W przeciwieństwie do wielu innych firm, koncepcję filmu przygotowujemy bezpłatnie, co pozwala na wstępne poznanie się i podjęcie właściwej decyzji o współpracy z firmą producencką :)

Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się się jaki będzie szacunkowy koszt produkcji interesującego Was materiału, prosimy o kontakt. Aby otrzymać precyzyjnieszą wycenę, zapraszamy do wypełnienia tabelki produktowej, która ułatwi nam zrozumienie Państwa potrzeb.

wróć