Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

Kamereon Media

Kamereon Media to spółka zajmująca się szeroko pojętą produkcją filmową i telewizyjną.

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów na potrzeby sektora biznesowego. Ponadto działamy dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Równolegle współpracujemy ze stacjami telewizyjnymi oraz wdrażamy w życie własne projekty filmowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę realizowanych projektów. Działamy na wszystkich etapach: od przygotowania scenariusza i storyboardu, poprzez realizację zdjęć, postprodukcję, na authoringu materiałów i tłoczeniu płyt kończąc.

Nasze działania opieramy na specjalistycznej wiedzy. Know-how w zakresie technologii i procesu produkcji filmowej i telewizyjnej pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.  

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom odpowiedzialną i profesjonalną realizację zadań. Najmocniejszą stroną firmy są kreatywni i doświadczeni ludzie mediów - czołówka w branży, z wykształceniem filmowym - m.in. po PWSFTViT w Łodzi. Nowoczesny i profesjonalny sprzęt, na którym działamy, pozwala na pełne wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Dzięki takim atutom Kamereon Media nieustannie i dynamicznie rozwija swój potencjał oraz systematycznie powiększa grono zadowolonych Klientów.

Nowością w naszej ofercie jest wynajem sprzętu filmowego (kran kamerowy, kamery, lustrzanki, oświetlenie). Po szczegóły zapraszamy do działu Wynajem sprzętu filmowego.

wróć