Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

Współpracownicy Kamereon Media

Ludzie, z którymi pracujemy to nasz największy kapitał. To oni tworzą wizerunek firmy i dbają o to, by każdy projekt był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Baza naszych współpracowników składa się z osób doskonale wykształconych (m.in. absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, czy Studium Realizacji Telewizyjnej w Poznaniu) i posiadających doświadczenie wyniesione z pracy w mediach, filmie i reklamie. Ta mieszanka wiedzy i praktyki daje gwarancję realizacji projektów na najwyższym poziomie.

W skład naszych stałych współpracowników wchodzą ludzie z całego kraju: operatorzy, montażyści, graficy, dźwiękowcy, dziennikarze, lektorzy... Dzięki nim jesteśmy w stanie podjąć się właściwie każdego zadania.

Nie utrzymujemy sztywnych struktur zatrudnienia (wyjątek stanowi pion producencki), co pozwala dobierać nam najlepszych specjalistów do każdego projektu i daje gwarancję najlepszego dopasowania ekipy do specyfiki danej produkcji.

wróć