Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

Warsztaty fotograficzno-filmowe Offeliada 2009

17-18 października Kamereon wsparł festiwal filmowy Offeliada 2009 w Gnieźnie, organizując przedfestiwalowe warsztaty filmowe i fotograficzne. Zajęcia odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem (większym niż zakładaliśmy ;) ) przede wszystkim ze strony młodych twórców oraz młodzieży. Pojawiło się jednak także i kilku dorosłych uczestników. Zajęcia fotograficzne prowadzone były przez Elę Korsak i Martę Wnukiewicz, a filmowe przez Rafała Cielka i Marka Polaszewskiego. Zapewniliśmy także niezbędny sprzęt, a przy pomocy MOK-u materiały do zajęć. 

Efekty można było obejrzeć na odbywającym się tydzień później festiwalu. Prace fotograficzne zaprezentowane zostały na wernisażu a filmowe podczas gali zakończenia imprezy. Zgodnie przyznaliśmy, że był to naprawdę inspirująco spędzony czas, dlatego też nieformalnie zapowiedzieliśmy swój udział także w Offeliadzie 2010 :)

wróć