Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

  Rozpoczęcie procesu gazyfikacji w Wieluniu - news tv dla EWE

  2011-09-02
  Klient: EWE
  Film w konwencji telewizyjnego newsa informujący mieszkańców Wielunia o rozpoczęciu procesu gazyfikacji w ich mieście. Dodatkowo materiał zawierał fragmenty eventu z tej okazji, z udziałem burmistrza i starosty miasta, oraz przedstawicieli EWE. Materiał został wyemitowany w wieluńskiej...
  więcej

  Dzień Szalonych Eksperymentów z EWE - reportaż

  2011-08-15
  Klient: EWE
  Reportaż z Dnia Szalonych Eksperymentów powstał na potrzeby naszego stałego Klienta, firmy EWE. Podczas show wystąpili naukowcy prezentujący najciekawsze i najefektowniejsze doświadczenia z zakresu fizyki i chemii. Całą imprezę poprowadził Mariusz Kałamaga – lider kabaretu Łowcy.B.
  więcej

  Plakat musi śpiewać! - skrót

  2011-05-26
  Klient: Muzeum Narodowe w Poznaniu
  Klip przedstawia wystawę plakatu ze zbiorów Muzeum Narodowego w Poznaniu, a dokładnie dwa wernisaże: w Muzeum Narodowym oraz w SPOT. Powstał w ramach współpracy z MNP i jest jedną z trzech naszych produkcji (dwujęzycznych), które towarzyszą tej wystawie.
  więcej

  EWE na targach w Drzonkowie

  2011-03-08
  Klient: EWE
  Klimatyczny klip dokumentujący wizytę firmy EWE na targach pod Zieloną Górą. Jak to na targach bywa, na stoisku przede wszystkim rozmawiano z klientami, co nie najlepiej wypada w kadrze. Ugryźliśmy więc temat w inny sposób.
  więcej

  AKTIO Miss Egzotica 2010

  2011-01-05
  Klient: AKTIO Business & Invest GROUP
  Klip/reportaż z eventu zorganizowanego w warszawskich Złotych Tarasach przez AKTIO Business & Invest GROUP, naszego stałego Klienta. Była to dość standardowa produkcja, przy której pracował dziennikarz wraz z operaotem. Niestandardowe były tematy :)
  więcej

  5 lat Weekendów z Historią - klip podsumowujący

  2010-12-10
  Klient: Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT
  Od pięciu lat, na Trakcie Królewsko Cesarskim, Poznaniacy tłumnie przybywają na Weekendy z Historią. Nie mogło na nich zabraknąć także naszej ekipy filmowej! Czas na małe podsumowanie :)
  więcej