Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej

Rozszerzenie współpracy z Kamereonem

W ostatnich tygodniach odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania Kamereonem:) Z tego powodu odbyliśmy cykl spotkań mających na celu rozszerzenie naszych możliwości produkcji.
Rozmawialiśmy z wieloma kreatywnymi ludźmi, chętnymi do pomocy w różnych dziedzinach firmy. W najbliższym czasie zamierzamy poświęcić jeszcze więcej czasu na kontakt z nowymi Klientami. Rozbudujemy także organizację na planie. Rozpoczęliśmy też na razie nieformalną współpracę z doświadczonym montażystą z Krakowa, niektóre z filmów montujemy bowiem zdalnie. Pozwala to swobodnie działać w różnych rejonach kraju.
Chcieliśmy podziękować jednak przede wszystkim Państwu za okazane zaufanie, które najlepiej widać w postaci podejmowanej z nami długoterminowej współpracy. Mamy nadzieję, że nowi współpracownicy jeszcze bardziej poszerzą grono zadowolonych Klientów.

więcej aktualności