Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości

  2009-12-08
  W dniu 7.12.2009, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Nasza spółka została wyróżniona w tym prestiżowym wydarzeniu. Kapituła konkursu doceniła tym samym bardzo dobrą sytuację...
  więcej
 • Odświeżenie siedziby

  2009-11-17
  Przez ostatni tydzień intensywnie pracowaliśmy nad odświeżeniem wyglądu siedziby Kamereona. W zasadzie zmieniło się wszystko :) Nie tylko podnieśliśmy komfort pracy ale i powiększyliśmy powierzchnię.
  więcej
 • Poznaj Raczyńskich. Reportaż ukończony

  2009-10-27
  Kilkunastominutową relację z IV Weekendu z Historią pod nazwą „Poznaj Raczyńskich” przekazaliśmy Urzędowi Miasta w Poznaniu. Publiczny pokaz w Sali Białej za dwa dni.
  więcej
 • Budowa stadionu w Poznaniu

  2009-10-23
  Na zlecenie firmy PBG S.A. zarejestrowaliśmy materiał z podnoszenia przęsła na poznańskim stadionie Lecha. Materiał prawdopodobnie będzie stanowił część większego filmu, który tworzymy na zlecenie firmy. 
  więcej
 • Warsztaty filmowe i fotograficzne w Gnieźnie

  2009-10-19
  W ostatni weekend Kamereon wsparł festiwal filmowy Offeliada, organizując przedfestiwalowe warsztaty filmowe i fotograficzne, prowadzone przez nas i naszych współpracowników.
  więcej