Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Zapowiedź Sashy do Festiwalu "Razem do gwiazd"

  2007-07-25
  Dla naszego nowego Klienta, Telewizyjnej Agencji Produkcyjnej Multistudio z Gdańska, zrealizowaliśmy zapowiedź V Edycji Festiwalu "Razem do gwiazd". Zapowiadała Sasha z zespołu The Jet Set, tegorocznego finalisty Eurowizji.
  więcej
 • Produkcja płyt z konferencją Roberta Kubicy

  2007-07-23
  Kontynuujemy działania związane z dokumentacją konferencji Bridgestone Poland z udziałem Roberta Kubicy. Materiał z konferencji zostanie wypuszczony w nakładzie 1350 sztuk płyt DVD i sprezentowany Pracownikom Bridgestone'a. Płyty otrzymają profesjonalny nadruk zrealizowany w technice offsetowej.
  więcej
 • Impreza Lexusa na polu golfowym

  2007-07-22
  Tym razem nasz operator "bawił" na polu golfowym w Bytkowie pod Poznaniem. Odbywało się tam spotkanie Lexusa, z którego realizowany był reportaż.  
  więcej
 • Impregnaty do drewna – ujęcia do filmu

  2007-07-20
  Kolejny dzień, w którym samochód Kamereona pokonuje trasę Poznań - Warszawa. Tym razem we współpracy z agencją CGS realizujemy ujęcia do filmu promocyjnego o impregnatach do drewna.
  więcej
 • Dokumentacja działań promocyjnych NIVEA

  2007-07-16
  Dziś zrealizowaliśmy część ujęć do spotu promocyjnego marki Nivea. Zdjęcia odbywały się na terenie marketu Real. Tym razem po raz kolejny pracowaliśmy dla Agencji Reklamowej TEQUILA.
  więcej