Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Mistrzostwa Europy w wioślarstwie – ujęcia do reportażu

  2007-09-23
  Dziś współpracowaliśmy z zaprzyjaźnioną firmą przy Mistrzostwach Europy w wioślarstwie, które odbywały się na Torze Malta w Poznaniu. Dokumentowaliśmy finały oraz huczne i hałaśliwe wręczenie nagród. Nasze ujęcia wejdą w skład dłuższego reportażu opowiadającego o tej imprezie.
  więcej
 • Dni Grodu Przemysła – reportaż z wydarzeń

  2007-09-21
  Dla Urzędu Miasta Poznania wyprodukujemy reportaż z Dni Grodu Przemysła, które odbędą się w dniach 27-30.09.2007 roku. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję na udaną współpracę.
  więcej
 • Gniezno – ujęcia z kranu

  2007-09-14
  Zdjęcia do filmu promocyjnego Gniezna idą pełną parą! Dziś realizujemy ujęcia z kranu kamerowego, a już niedługo będziemy latać nad miastem i realizować ujęcia z powietrza.
  więcej
 • Nowa siedziba Kamereona!

  2007-09-03
  Gdy uczniowie mniej lub bardziej radosnym krokiem zmierzają do szkół, aby rozpocząć kolejny rok swojej edukacji, Kamereon otwiera nowe studio. Obecnie również biuro mieści się w Poznaniu przy ulicy Heleny Szafran 3a. Telefony kontaktowe nie uległy zmianie. Serdecznie zapraszamy!
  więcej
 • Fabryka folii Folplast – film promocyjny

  2007-08-29
  Podpisaliśmy umowę na produkcję filmu promocyjnego dla Wytwórni Wyrobów Foliowych Folplast z Kościana. Film powstanie w dwóch wersjach językowych. Przy jego produkcji użyjemy kranu kamerowego oraz zostanie stworzona animowana wizualizacja dojazdu do siedziby firmy. Docelowo...
  więcej