Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Stomatolodzy i Periodontologia

  2008-07-08
  Kolejny dzień z dentystami. Tym razem wtorek i tym razem Periodontologia. O krwawych szczegółach planu lepiej nie wspominać.
  więcej
 • Szybkie zlecenie od BZ WBK

  2008-06-17
  Dziś współpracowaliśmy z Bankiem Zachodnim WBK. Realizowaliśmy i wyprodukowaliśmy na płytach DVD materiał wewnętrzny banku. Skoro jednak jest to materiał wewnętrzny, nic więcej nie możemy zdradzić. No może poza tym, że pracownicy banku zaimponowali nam profesjonalizmem.
  więcej
 • Przekazanie zamówionego reportażu firmie Symposion

  2008-06-16
  Ukończyliśmy montaż reportażu przedstawiającego III Kurs Kształcenia Ustawicznego z endokrynologii i chorób metabolicznych (patrz: 13-15.03.2008). Film przekazaliśmy Klientowi – firmie Symposion.
  więcej
 • Koncert Affabre Concinui w Teatrze Wielkim

  2008-06-15
  Kolejny kulturalny wieczór. Dziś z Affabre Concinui – sławnym zespołem wokalnym śpiewającym a capella. Panowie wystąpili w poznańskiej operze, gdzie ich występ filmowany był z kilku kamer. Za jedną z nich znów stał operator naszej firmy. Jak Państwo zapewne wiedzą – na...
  więcej
 • Początek współpracy z poznańskim Inqbatorem

  2008-06-13
  Inqbator – jeden z klientów firmy Creative Media, działając z jej polecania, wybrał nas do współpracy przy swojej działalności. Firma przede wszystkim udostępnia powierzchnie biurowe dla innowacyjnych przedsiębiorstw. O tym właśnie wypowiadali się ich przedstawiciele do naszej...
  więcej