Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Pierwszy konsultant Kamereona

  2007-01-07
  Rozbudowujemy dział sprzedaży. Od dziś funkcję terenowego konsulanta d/s sprzedaży pełni Łukasz Mikołajewski - doświadczony sprzedawca, który swoje umiejętności zdobywał w takich firmach jak GFK Polonia czy, ostatnio, w Banku BPH.
  więcej
 • Realizacja serwisu internetowego

  2006-12-27
  Podpisaliśmy umowę na realizację serwisu internetowego z Systemem Zarządzania Treścią (CMS) dla Stowarzyszenia "Zrozumieć i Pomóc" w ramach, którego działa Dom Samopomocy "Fountain House".
  więcej
 • Życzenia, życzenia, życzenia!

  2006-12-24
  Wszystkim naszym obecnym oraz przyszłym Klientom życzymy wszelkiej radości w tym szczególnym okresie jakim jest Boże Narodzenie. Żebyście znaleźli Państwo czas, który będziecie mogli poświęcić tylko i wyłącznie sobie oraz osobom bliskim. Czas, w którym nie będzie miejsca na...
  więcej
 • Konferencja Lecha Pils

  2006-12-11
  Zaufała nam kolejna firma z branży PR - Q&A Consulting z Poznania. Dziś rozpoczęliśmy pracę nad pierwszym wspólnym projektem. Zrealizowaliśmy zdjęcia do reportażu z konferencji prasowej marki Lech Pils, która odbyła się w poznańskim Starym Browarze. W filmie udział wzięli m.in....
  więcej
 • Nagroda dla „Cu vi parolas Esperanton?”

  2006-11-30
  Zrealizowany przez nas film promujący język Esperanto, "Cu vi parolas Esperanton?" został laureatem Przeglądu Filmowego organizowanego przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu.
  więcej