Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

  2007-03-22
  W dniach 20-22.03 nasza firma wzięła udział w Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, organizowanym przez Wielkopolskie Studenckie Forum Business Centre Club. Uczestnicy Festiwalu mogli odbyć wiele szkoleń prowadzonych przez znane i cenione firmy. Były to m.in.: Grupa Kapitałowa Blitz Profit Sp. Z...
  więcej
 • Dotacja inwestycyjna przyznana!

  2007-03-12
  W dniu dzisiejszym naszej firmie została uroczyście przyznana dotacja inwestycyjna ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, a w szczególności Pani Agnieszce Kozakiewicz z FRDL, która pomagała nam przez...
  więcej
 • Seminarium Startup-IT

  2007-03-10
  Nasza firma, reprezentowana przez Mateusza Leońskiego, wzięła udział w seminarium "Startup-IT" organizowanym przez Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe.
  więcej
 • Len – próbne zdjęcia

  2007-03-07
  Dziś rozpoczęliśmy próbne zdjęcia podkładów migowych do bajki "Len" w technologii bluebox. Więcej informacji o tym projekcie podawaliśmy 19.02.2007.
  więcej
 • Przenośny bluebox

  2007-03-04
  Zakończyliśmy prace nad przenośnym systemem bluebox. System powstał w oparciu o nasz autorski projekt. Znajdzie on zastosowanie przede wszystkim przy produkcji filmów promocyjnych i teledysków.
  więcej