Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • ZAP SZNAJDER BATTERIEN – film reklamowy

  2007-08-24
  Dla zaprzyjaźnionej agencji zrealizowaliśmy ujęcia do filmu reklamowego firmy ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Reklama będzie emitowana w TV Biznes.
  więcej
 • Współpraca z Polsatem

  2007-08-17
  Zacieśniamy współpracę z Telewizją Polsat. Nasza firma będzie realizować regionalne materiały do newsów, które będą emitowane w "Wydarzeniach".
  więcej
 • Kolejna wizyta w więzieniu

  2007-08-14
  Ekipa Kamereona znów w więzieniu! Krajowe Stowarzyszenie Resocjalizacji powierzyło nam realizację kolejnego odcinka cyklu "Mój tata i ja". Wyprodukowaliśmy krótki film z recytacji wierszy Jana Brzechwy w wykonaniu skazanych. Zostanie on powielony na płytach DVD i...
  więcej
 • Film promocyjny miasta Gniezna

  2007-08-08
  Kamereon został wybrany przez Urząd Miejski w Gnieźnie do produkcji filmu promocyjnego o tym mieście. Pierwsze zdjęcia zaplanowane są na drugą połowę sierpnia. Dziękujemy za trafny wybór!
  więcej
 • Remes Cup na stadionie Lecha

  2007-07-31
  Dla Agencji Artystycznej AS nasza ekipa pracowała dziś na Stadionie Lecha przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. Odbywało się tam spotkanie organizowane przez jednego ze sponsorów klubu - firmę Remes. Ujęcia z naszej kamery złożą się na film z tego eventu.
  więcej