Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Wolsztyn – ujęcia do filmu promocyjnego

  2007-11-16
  W Wolsztynie realizowaliśmy ujęcia do filmu promującego miasto. Wszystko dla zaprzyjaźnionej firmy. Tempo było ekspresowe a presja czasu ogromna – jeden dzień. Mimo tych trudności zebraliśmy ciekawy materiał prezentujący uroki miasta oraz potencjał inwestycyjny Wolsztyna.
  więcej
 • Elektrociepłownia Płońsk – kolejna wizyta dokumentacyjna

  2007-11-15
  Kolejny etap dokumentowania prac w Elektrociepłowni Płońsk (patrz: 04.10.2007). Tym razem główny kocioł został już wyremontowany. Czekamy jeszcze na prace wykończeniowe i uroczyste oddanie inwestycji do użytku.
  więcej
 • Realizacja koncertu zespołu 7 sekund

  2007-11-10
  W klubie muzycznym Młyn w Gnieźnie realizowaliśmy koncert na zlecenie zespołu 7 sekund. Użyliśmy do tego celu 3 kamer. Materiał z całonocnej hucznej imprezy przekazany został zespołowi na jego potrzeby własne.
  więcej
 • Umowa na serię filmów stomatologicznych

  2007-11-08
  Odbyliśmy spotkanie z FORUM – wydawnictwem specjalistycznych publikacji zarówno książkowych jak i multimedialnych. Tematem rozmów była seria filmów instruktażowych dla branży dentystycznej. Podpisaliśmy umowę na zrealizowanie pierwszych 8 odcinków. W każdym z...
  więcej
 • Pierwsze zdjęcia z Creative Media

  2007-11-07
  Bardzo wczesnym rankiem przystąpiliśmy do pierwszego dnia zdjęciowego filmu promocyjnego firmy Creative Media (patrz: 16.10.2007). Ujęcia realizowaliśmy na tzw. Śniadaniu Biznesowym organizowanym przez naszego Klienta w hotelu Sheraton w Poznaniu.
  więcej