Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Zwiastun filmu Kamereona w „Teleskopie”

  2007-06-16
  Nasza zapowiedź filmu dotyczącego przelotu motoparalotniami przez Morze Bałtyckie została "doceniona". Materiał zrealizowany przez nas został w dużej części, bez żadnych zmian, wykorzystany w newsie poznańskiego Teleskopu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ był on przeznaczony dla...
  więcej
 • Konferencja prasowa – przelot przez Bałtyk

  2007-06-15
  Dziś o 14.00 zapraszamy nad poznańskie Jezioro Maltańskie pod stok. Odbędzie się tu konferencja prasowa z udziałem bohaterów przelotu motoparalotniami przez Bałtyk. Będzie można również otrzymać płytę CD ze zdjęciami z przelotu i trailerem filmu, który produkuje nasza firma.
  więcej
 • Akcja promocyjna dezodorantów AXE

  2007-06-14
  Dzisiaj, we współpracy z agencją reklamową TEQUILA, zrealizowaliśmy część ujęć do filmu dokumentującego nowe działania promocyjne marki AXE. Nasz operator dokumentował dziewczyny uzbrojone w dezodoranty AXE i bez zahamowań spryskujące, niczego niespodziewających się mężczyzn. Takiej pracy...
  więcej
 • Piotr Rubik – realizacja koncertu na żywo

  2007-06-12
  Obsługujemy dziś koncert Piotra Rubika w Zamościu. Obraz przechwytywany przez nasze kamery będzie emitowany na wielkich telebimach na Zamojskim Rynku. Telebimy dostarcza firma Wizja Sp. z o.o., z którą współpracujemy.
  więcej
 • Udało się! Bałtyk pokonany!

  2007-06-10
  Tomek Chudziński i Janusz Adamczak przelecieli na motoparalotniach Morze Bałtyckie. Jesteśmy dumni, że to właśnie nasza kamera mogła uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu. Wszystko będą mogli zobaczyć Państwo w filmie produkowanym przez Kamereona. O emisjach będziemy informować na bieżąco.
  więcej