Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Krótka setka na telefon

  2008-08-21
  Polski Związek Kynologiczny zwrócił się do nas z prośbą o nagranie wypowiedzi prezesa do kamery. Proste i krótkie zlecenia także realizujemy z przyjemnością. Operator podjechał do Klienta i zrealizował zlecenie na miejscu. Materiał został przekazany w formie DVD.
  więcej
 • Kamereon ma nowe logo!

  2008-08-04
  Kamereon Media zmienia się nieustannie. Nasze stare poczciwe, trochę toporne logo uległo modyfikacji. Elementy, które kiedyś wykonywaliśmy własnym asumptem, teraz zlecamy już w pełni profesjonalnym firmom.
  więcej
 • Współpraca z Sekcją Afrykanistyczną UAM

  2008-07-25
  Przed nami drugi już projekt realizowany na kontynencie afrykańskim, także przy współpracy z Uniwersystetem im. A. Mickiewicza. Tym razem jednak podejmujemy oficjalną, ścisłą współpracę z sekcją afrykanistyczną Studenckiego Koła Naukowego im. B. Piłsudskiego. Na terenie Mali...
  więcej
 • GROS-POL wybiera Kamereona

  2008-07-18
  Firma GROS-POL, dla której dotychczas pośrednio wykonywaliśmy zdjęcia (patrz: 04.10.2007), zdecydowała się na kompleksową współpracę z nami. Teraz współpracować będziemy od etapu zdjęć, aż po montaż i gotowe przekazanie materiału.
  więcej
 • Przekazanie 1000 płyt z naszym nagraniem do BZ WBK

  2008-07-18
  Bankowi Zachodniemu WBK przekazujemy 1000 płyt CD ze zrealizowanym wcześniej nagraniem (patrz: 17.06.2008).  Nie ukrywamy, że musieliśmy zmierzyć się z kilkoma trudnościami natury technicznej, które wynikały z restrykcyjnych systemów bezpieczeństwa banku. Udało się je jednak...
  więcej