Firma

"Firma wyróżniona w Konkursie o Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości 2009"

Spółka Kamereon Media zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Realizujemy projekty na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Współpracujemy ze stacjami TV i tworzymy własne produkcje filmowe.

więcej
 • Transpak - praca na planie

  2009-10-12
  W dniach 8-10 października zorganizowaliśmy plan zdjęciowy w firmie TRANSPAK, dla której wykonujemy film promocyjny w 4 językach i 10 filmów produktowych. Zdjęcia przebiegły wzorowo.
  więcej
 • Clar System - przekazanie filmów i spotu

  2009-10-06
  Dziś przekazaliśmy firmie Clar Sytem gotowy film promocyjny oraz spot w wersji skróconej. Współpraca nad tą produkcją przebiegała szybko, sprawnie i bez większych niespodzianek ;)
  więcej
 • Poznaj Raczyńskich - reportaż

  2009-09-28
  W ostatni weekend w Poznaniu i podpoznańskim Rogalinie odbył się IV Weekend z Historią, organizowany w ramach Traktu Królewsko-Cesarskiego. Dla Urzędu Miasta, jak co roku, przygotowujemy reportaż.
  więcej
 • Clar Sytem - film reklamowy oraz spot

  2009-09-15
  Ostatnia niedziela oraz wtorek to intensywne dni zdjęciowe do filmu promocyjnego firmy Clar Sytem. Zdjęcia odbywały się w fabryce autobusów Solaris oraz w siedzibie firmy.
  więcej
 • Dentyści - kosmetyczne korekty

  2009-09-11
  Za nami zdjęcia do 18 odcinka serii filmów szkoleniowych dla stomatologów przygotowywanych wspólnie z Wydawnictwem FORUM. Dziś gościliśmy u dr Ewy Jaskowskiej w Kostrzynie k/Poznania.
  więcej